Cam Filmi ve Oto Cam Filmi Uygulamaları

Oto Cam FilmiOto Cam Filmi Uygulamaları
Piyasada bazı kişiler amerikan cam filmi takıyorum diye, kalitesi olmayan taiwan malı filmleri takarak bu işlemeyi yapıyor. Sizde aracım şık görünüyor diye seviniyorsunuz fakat aradan 1 yıl bile geçmeden bu film renk atmaya başlıyor ve sizde şaşırıyorsunuz. Bununlada kalmayıp yavaş yavaş camdan sökülmeye başlıyor. Tabi bunları sizin moralinizi bozmak için değil, o kadar para vererek değer verdiğiniz aracında hem estetik katan hemde gerçek kaliteyi yansıtan filmler takmanızı istiyoruz.

Mimari Cam FilmiMimari Cam Filmi Uygulamaları
Günümüzde gittikçe yaygınlaşan kaplama cepheler siz kullanıcıların hoşuna gitmekte. Bu cephe kaplama işlemleri pahalı maaliyetlere geldiği için sizde uygun fiyata ister evinizin ister iş yerinizin isterse plazanızın güneşten korunmasını sağlayabilirsiniz. Gerçek Mimari cam filmleri dışarıdan gelen güneş ışınlarından gelen uv ışınlarını keserek zararlı ışınların gelmesini engeller. Ayrıca kışın içeride bulunan sıcak havayı koruyarak ısı kontrolünü sağlar.

Diğer Film Uygulamaları
- İlk olarak kaput koruma filmi nden bahsedelim, bu film deki özellik yollarda bulunan taş parçacıklarının kaputunuzun yani boyanızın çizmezsini engellemektir. Tabi Türkiye şartlarında kağıt gibi asfaltlara sahip değiliz hal bölye olunca aracını daha çok sevenler bu işlemi otomobillerine yaptırtmaktadırlar.
- Cam Güvenlik Filmleri ise daha çok işini sağlama bağlamak isteyenlerin kullandığı bir uygulamadır. Bir kaza sonucu camın kırılarak insana zarar gelmesini engeller veya hırsızlıklardan korunmak amacı ile bu işlemi yaptırmaktadırlar.
- Dekoratif filmlere gelince ise bunlar ofislerde şık görünümler elde etmek için tercih edilir. Fakat son yıllarda orta kesiminde yazhane diye adlandırdıkları bölümlerde bu dekoratif uygulamayı tercih ederler. Hastanelerde, Plazalarda ve ya sokaktaki esnafta aynı işlemi uygulattırabilir ve modern görünümler elde edebilirler.
- Bu arada şunu hiç bir zaman unutmayalım çizilmez cam filmi yoktur, cam filminin sadece çizilmeye daha dayanıklı olanı vardır.